לראשונה: ה"נטפליקס" של עולם היזמות והעסקים.

החלום של כל ישראלי שרוצה להקים עסק, לנפח את חשבון הבנק ולקבל עצמאות מוחלטת ושליטה בלעדית על החיים והכסף שלו.

כל התכניות המובילות ביותר בארץ במקצועות הרותחים ביותר בשוק במטרה להפוך אתכם למכונה המבוקשת ביותר בשוק ולהביא אתכם מ-0 לעסק רווחי מהבית. וכל זה בפחות מ ₪200 לחודש😱

לראשונה! חבילת החלומות!

וכשאני אומר "כל התכניות" אני מתכוון כללללל:

לראשונה בישראל, מנוי חודשי לצפייה מתי שנוח לכם – איפה שנוח לכם – שכולל את כל מה שאתם צריכים בשביל להקים אימפריה שתפוצץ לכם את חשבון הבנק מהפיג'מה בבית! קהילה + חבילת קורסים והכשרות מורחבות. להטמיע את המקצועות הנחשקים והמתגמלים ביותר בארץ. זו ההזדמנות שלכם להשתלב בעבודה עם שכר גבוה בחברת הפקות או לצאת לדרך עצמאית עם ביטחון תעסוקתי. 

מאחורי החבילה יש סיפור מיוחד...

תגידו את האמת – יצא לכם פעם לחשוב עם עצמכם "למה ג'ף בזוס ואילון מאסק מתחרים מי יגיע ראשון ליישב את מאדים?"… ברור שזה לא הדבר הכי משתלם שהם יכולים לעשות כלכלית, ברור שהסיכון פה הוא עצום, אז למה זה שווה להם?

הם רוצים להשאיר חותם. הם הרוויחו כסף מספיק בשבילם ובשביל 10 דורות אחריהם כנראה, הם חיים את חיי החלומות שלהם בבית החלומות שלהם והם לא צריכים לעבוד עוד שנייה במהלך החיים. אבל הם בכל זאת עושים את זה בלי הפסקה, כי הם רוצים מעבר, הם רוצים לפתח עבודות חדשות, הם רוצים לשפר את חייהם של אנשים, הם רוצים ליצור ולתת הזדמנויות חדשות, הם רוצים ליצור את הדור הבא של בעלי העסקים.

ואת האמת… גם אני אנחנו, לאחר שמצליחים בענק עם עסק מסויים מתחילים להכיר הרבה הרבה הרבה יותר אנשים והסביבה שלך אם במודע או בלתי מודע מתמלאת באנשים מצליחים מאוד. פעם בכמה זמן אנחנו נפגשים ל"מאסטרמיינד" – סיור מוחות של האנשים המובילים ביותר בתחומם בשביל להריץ רעיונות חדשים, לחשוב על פרויקטים משפרי חיים, לעשות מהלכים שיוצרים כללי משחק חדשים לחלוטין ובעיקר איך משתמשים בכוח העל שקיבלנו בשביל לעשות טוב (וכן אני גם לא מפחד לומר – בשביל להרוויח. והדרך היחידה לעשות את זה היא לגורם גם לכם להרוויח).

ידענו שאנחנו רוצים שזה ייתן הזדמנות באמת לכל אחד שרוצה להצליח,
כדי שכל אחד שעבר דברים כמו שאנחנו עברנו: חוסר אמונה מההורים והסביבה, הרגשת הזלזול, השאלות הלא נגמרות של "נו מצאת כבר עבודה נורמאלית" וכל הסיוט הזה… ידענו שאנחנו רוצים שאף אחד אחר שרוצה להצליח בענק לא יצטרך לעבור את זה בשביל להגיע לפריצה שלו. לפחות ככה רצינו…

מאז השקענו את כל הפגישות והמאסטרמיינדים בלנסות להבין מה מרכיב את היזם המושלם, ידענו שתיהיה בעיה בלפצח איך מלמדים את היכולות והמיומנויות והידע והרעב לטרוף את המטרה אבל אמרנו שכשנגיע לגשר נחצה אותו – התחלנו בלהבין מה המרכיבים של היזם המושלם. אילו מקצועות היזם הביוני צריך לדעת.

וזה לקח זמן, בדיקות, סקרים, חקרנו וניתחנו את כללללל הנתונים והסטטיסטיקות של עשרות ואפילו מאות אלפי התלמידים שלימדנו במהלך השנים, ניסינו לראות מה גרם לחלק להפסיק באמצע, לחלק לא להיכנס למסע, לחלק להצליח בצורה בינונית, לחלק להצליח בענק, ולחלק להצליח ברמה מטורפת עוד לפני סיום התכנית – בדקנו מהם הניואנסים הכי קטנים, מה היכולות והמיומנויות שיש להם, מהם המקצועות שהופכים בן אדם פשוט ליזם ביוני מבוקש.

זה היה קשה ובסוף הצלחנו להגיע לנוסחה המושלמת – אבל!
עכשיו הגיע הגשר… איך מלמדים אנשים בצורה הטובה ביותר איך להפוך לסופר יזמים מהעידן המודרני.
איך אנחנו הופכים לבית הספר החדש עם 100% הצלחה, לא 90%, לא 99.9% וגם לא 99.999999% אחוז אלא 100% מהבוגרים שלנו עם עסק רווחי מהבית ואפילו איתגרנו את עצמינו כי אנחנו רוצים שהסטודנטים שלנו יעשו את זה מהר, ויראו כסף תוך כדי התהליך!!!!! על זה הוספנו עוד כמה קשיים – לדוגמה שאפשר לעשות את זה מהבית – וגם שכל אחד יוכל לעשות את זה בלי שום ניסיון או ידע קודם…

קחו כבר טיפ:
תתייחסו אל עצמכם כמו אל מניה. תזכרו את זה, תנסו להבין מה זה אומר בדיוק.
מה זה אומר לא בתאוריה אלא בתכלס, בפועל, בהתנהלות היום יומית שלכם.

ועכשיו בואו נחזור לעיקר:

אז אחרי המון עבודה,
אתם רואים היום את התוצאה,
הנוסחה המושלמת שתהפוך אתכם ל"יזמים ביונים",
שתהפוך אתכם למבוקשים ותעזור לכם לבנות עסק רווחי מהיום הראשון מהבית!
בנינו את ה"נטפליקס" החדש שלכם. התכנית המקיפה ביותר שנותנת באמת את כל הכלים שצריך והרבה הרבה הרבה יותר מזה בשביל להקים עסק מהבית בקלות ולהפוך את עצמכם לגרסה המשופרת שלכם, לגרום לחשבון הבנק לתפוח ולהורים ולסביבה שלכם להסתכל בגאווה עצומה ואפילו עם צביטת לב של קנאה (מבלי שהם יגידו לכם את זה :)) אנחנו לא סתם נותנים את המעטפת הגדולה והמטורפת ביותר – כמו שכבר הסברתי
המטרה שלנו היא פשוטה,
להפוך כל אחד שרוצה לסיפור הצלחה מטורף בעזרת כך שניתן לו את כל הידע שהוא צריך, את היכולות המטורפות והמבוקשות ביותר ולימוד מקיף של המרכיבים של עסק רווחי במהירות מהבית. ועכשיו הגיע התור שלך להחדיר את הנוסחה לחיים ול DNA שלך, להוכיח לכל מי שיסתכל עליכם כאילו אתם משוגעים ולהפוך את החיים שלכם לחיים שתמיד רציתם.

הצטרפו עכשיו רק ב ₪197 לחודש ותקבלו גישה מיידית לחבילת החלומות המלאה + לקהילה!

גם אתם יכולים לקבל לידיים את המפתח לכספת המזומנים של עולם העסקים - התכניות המבוקשות ביותר שילמדו אתכם את המקצועות הרותחים ביותר ויראו לכם איך להשתמש בשיטת ה"CopyPaste" להקמת עסק רווחי מהבית.

המבצע לזמן מוגבל, מהרו! מקומות אחרונים במחזור הנוכחי!

מלאו את הפרטים כאן בטופס, שגרו עם הכפתור הכתום והתחילו את המסע שלכם להטמעת היכולות המבוקשות ביותר בעולם שיגרמו לכל אחד להסתכל עליכם בקנאה ובהערצה:

מה תקבלו במנוי החודשי?

וידאו

קורס עריכת וידאו ואפקטים מיוחדים

ללמוד לייצר תוכן ברמה בינלאומית שישאיר את הצופים מרותקים למסך. ללמוד את המקצוע המרתק ביותר בתחום הפרסום והדיגיטל.

הפריצה-ליוטיוב

הפריצה ליוטיוב - להקים ערוץ רווחי

לאחר שאביאל בסין קטף את התואר "היוטיובר הראשון בישראל שפיצח את האלגוריתם" הוא מלמד אתכם איך להפוך את היוטיוב למכונת מזומנים.

עיצוב-גרפי

קורס עיצוב גרפי בתוכנות Adobe

תהפכו את הרעיונות שלכם לאומנות ואת האומנות שלכם לכסף בבנק. תלמדו מ-0 איך לחשוב על רעיון ולהפוך אותו לגרפיקה רווחית.

Caucasian,Guy,Freelancer,With,Laptop.,A,Successful,Guy,Dressed,In

מכונת הכסף: מוצר דיגיטלי רווחי

הקורס המקיף בישראל ליצירת מוצרים דיגיטלים והפצתם ברשת. ככה תייצרו מאפס מוצר דיגיטלי מוכר שייצר לכם הכנסה קבועה גם כשאתם בבית או בחופשה בחו"ל.

אתרים

קורס אלמנטור ובניית אתרים

תלמדו איך לבנות אתרי אינטרנט אמיתיים, יפים, מעוצבים, ממתגים וכמובן איך אפשר לשכוח – כאלו שמכניסים לידים וכסף לעסק.

אינסטגרם

קורס ניהול ופיצוח האינסטגרם

תלמדו איך לפצח את האלגוריתם של אינסטגרם, לבנות מותג מעורר השראה וצבא עוקבים נאמן שרק מחכה שתמכרו לו והוא יקפוץ על ההזדמנות.

mediamodifier_image-17.png

קורס מקיף לשיווק ממומן בפייסבוק

תלמדו את אחד המקצועות המבוקשים והרותחים היום בעולם ותהפכו למשווקים מומחים ב PPC בפייסבוק ובאינסטגרם.

shutterstock_328348874 (1)

קורס מקיף לשליטה בקופירייטינג

תלמדו איך להפוך מילים לכסף בדיוק כמו שזה נשמע – איך לגרום לאנשים לעשות את הפעולות שאתם רוצים שהם יעשו בעזרת מילים.

מכירות

קורס שכנוע, השפעה ומכירות

תלמדו איך להפוך למכונת המכירות האולטימטיבית ולקבל את הכוח האסטרונומי של לשכנע כל אחד בכל דבר.

clock-time-lilac-1091771-wallhere.com

קורס 48/7 לניהול ו"שליטה" בזמן

גם אתם יכולים להספיק הרבה יותר בהרבה פחות זמן, להשיג יותר תוצאות ולהשקיע פחות מאמץ ולהרגיש כאילו יש לכם 48 שעות ביום.

seo-benefits

קורס SEO לקידום אורגני בגוגל

ללמוד איך להשתמש אורגנית בכוח של רשת החיפוש המובילה בעולם לטובתכם ולטובת העסק שלכם. להציב את עצמכם כמספר #1 ולהרוויח.

Untitled design (1)

הקורס המוביל: לשים סוף לדחיינות

לכם לשים קץ לדחיינות, להתחיל לחיות חיים פרודוקטיביים יותר, לחיות בהתקדמות ולהשיג תוצאות גבוהות יותר ומהר יותר.

photo-1588580000645-4562a6d2c839

אתגר קריאה מהירה תוך 21 יום

אם אתם שונאים לקרוא זה בול בשבילכם: גם אתם יכולים לקרוא ולזכור 100 ספרים בשנה ולהפוך למכונת למידה עם ידע אינסופי.

חנות-אינטרנטית

איך להקים חנות אינטרנטית רווחית

לא כל אחד יכול להקים חנות. אבל כן כל אחד יכול לגנוב את נוסחת ה"העתק הדבק" הזו להקמת חנויות אינטרנטיות רווחית מהבית.

shutterstock_1479733205 (1)

איך להפוך למומחי שיווק מבוקשים

הקורס המקיף ביותר ללימודי שיווק שנוצר בישראל. תלמדו את כל הידע הסודות, ומקצועות השיווק הדיגיטלי בעשירית מהזמן בכל מקום אחר.

גישה אקסקלוסיבית לקהילה סגורה

הקורס המקיף ביותר ללימודי שיווק שנוצר בישראל. תלמדו את כל הידע הסודות, ומקצועות השיווק הדיגיטלי בעשירית מהזמן בכל מקום אחר.

כל "תכנית" או "קורס" אחר היה מסתפק בלתת לך בקושי עשירית מהידע והתוכן הזה. אבל הסברתי לך כבר שהמטרה שלי היא שונה וברורה מאוד: "לעזור לכל ישראלי בכל דרך אפשרית לייצר פריצות דרך משמעותיות בחיים שלו בעזרת הקמת עסק רווחי מהבית". ובדיוק בגלל זה רק ה-20 הנרשמים הראשונים של היום מקבלים גם את כלללל זה במנוי חודשי של פחות מ ₪200!:

20 הנרשמים הראשונים במחזור הנוכחי מקבלים אקסטרה הרחבות ובונוסים בשווי 13759₪ ויותר!

1. איך להפוך סטורי לכסף.

קורס פרקטי מהמבוקשים ביותר בשוק: איך להפוך את האינסטגרם למפלצת המזומנים האישית שלך ושל העסק שלך, מהן התסריטים והנוסחאות המדויקות בשביל להמיר כמות הזייתית של גולשים אנונימים שצפו בסטורי באינסטגרם ללידים רותחים ובסוף ללקוחות משלמים - גם אם זה הפעם הראשונה שראו אתכם.

3665514

2. חוברת עבודה למכירות.

הג'וקר שלכם במכירות: חוברת עבודה לשימוש חופשי, תארו לעצמכם כל התנגדות ששמעתם אי פעם, תתאמצאו ותחשבו על עוד - תקבלו PDF שלם עם כל התנגדות שיכולה לעלות לכם לראש והמוווווון הסברים ופתרונות לאיך לעקור את ההתנגדות הזו מהשורש ואפילו לטפל בהתנגדות עוד לפני שעלתה.

wolf-of-wall-street-phone-call-copy

3. קורס צילום מהסמארטפון.

היום כבר לא צריך אולפן, לא צריך מצלמות שעולות יותר מדי כסף... היום בשביל להקים אולפן אמיתי כל מה שאתם צריכים זה את הטלפון שלכם - תוסיפו לזה את התבלין שנקרא "ידע מדויק" - תחברו יחד ויצא מדריך פרקטי צעד אחר צעד מה צריך לעשות בשביל להוציא מהטלפון תמונות שיעוררו קנאה אצל אחרים.

filming-4371566_1280

4. איך לשלב חיים ועסקים.

"אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה"... אני דווקא חושב שכן. קבלו תשובה אמיתית לאחד האתגרים הגדולים ביותר בעולם היזמנות וזירת העסקים: איך לשלב את החיים שלא קשורים לעסק, ואת העסקים שלכם, איך לוודא שאתם לא מפספסים ולא מפסידים שום דבר.

960x0

5. ליצור מוצר מ-0 בלייב.

הדגמה פרקטית ולא מצונזרת או ערוכה ישירות מול עדשת המצלמה - איך היזם, איש העסקים והמשווק כנראה הרווחי בארץ שלו יפרח יוצר ספר דיגיטלי כמו הספרים שייצרו לא מאות אלפי שקלים וקורס דיגיטלי כמו אלו שייצרו לו עשרות מיליוני שקלים. מ-0, שלב מציאת הרעיון ועד שלב האריזה, ההפצה והמכירה.

free-digital-marketing-courses

6. ראיון: 0 ל ₪1000 בחודש.

ראיון בלעדי שנותן לכם גישה ישירה מהדלת האחורית למוח של מיליונר בפעולה - איך הוא היה פועל צעד אחר צעד ממצב שיש לו 0 שקלים ועד למצב שיש לו עסק רווחי שמכניס עשרות אלפי שקלים בתוך חודש עבודה אחד! (ותחשבו לבד כמה זה 1,000 כפול כמות הימים שיש בחודש עבודה...)

shutterstock_1120664918.jpg

7. אסטרטגיות בהעתק הדבק

קבלו גישה ישירה למאחורי הקלעים של אסטרטגיות עסקיות מוכחות, משפכי שיווק ממירים שמכניסים כל יום המוני לידים רותחים ולקוחות שמשתוקקים לשלם כל מחיר. תבינו איך מוח של בעלי עסקים מובילים בארץ עובד ואיך גם אתם יכולים לגנוב מהם את דרכי החשיבה ולהפוך את הרעיון שלכם לאימפריה עסקית.

Starting-a-Business

הצטרפו עכשיו רק ב ₪197 לחודש ותקבלו גישה מיידית לחבילת החלומות המלאה + לקהילה!

גם אתם יכולים לקבל לידיים את המפתח לכספת המזומנים של עולם העסקים - התכניות המבוקשות ביותר שילמדו אתכם את המקצועות הרותחים ביותר ויראו לכם איך להשתמש בשיטת ה"CopyPaste" להקמת עסק רווחי מהבית.

המבצע לזמן מוגבל, מהרו! מקומות אחרונים במחזור הנוכחי!

מלאו את הפרטים כאן בטופס, שגרו עם הכפתור הכתום והתחילו את המסע שלכם להטמעת היכולות המבוקשות ביותר בעולם שיגרמו לכל אחד להסתכל עליכם בקנאה ובהערצה:

תכירו את המרצים שלכם

WhatsApp-Image-2018-06-29-at-20.23.42

שלו יפרח

המנטור מספר #1 לעשיית כסף אונליין. המשווק הדיגיטלי המרוויח בישראל בעלים של 10 חברות בע"מ, הכשיר למעלה מ-10,000 משווקים בישראל ומייצר הכנסות של 8 ספרות בשנה מהדיגיטל.

download

אביאל בסין

אביאל בסין הוא יזם וסטארטאפיסט, מייסד מותג "המדלגים" ו "Idol" כוכב רשת עם מעל ל300 אלף רשומים בערוץ היוטיוב שלו. היום אביאל בסין הוא בעלים של חברת הדיגיטל IMPRUVE בע"מ וסוכנות השיווק Wonder.

NIK01389

אסף אורגד

אסף אורגד, בוגר יחידה טכנולוגית בצה"ל בה שימש כבמאי, תסריטאי, צלם ועורך וידאו. עובד כעורך וידאו עבור הפקות גדולות ופרסומות בארץ, בעל 10 שנות ניסיון בתחום. היום מרצה לתוכנות Adobe בחברת אימפרוב בע"מ.

FDSFS_00090

רן ברוך

יזם, יועץ שיווקי ועסקי ומנכ"ל סוכנות שיווק מהמובילות בישראל. רן ברוך נחשב למאסטר בשיווק דיגיטלי ברמות הגבוהות ביותר ומומחה לפריצה לשווקים תחרותיים במיוחד דרך משפכי חדירה מתקדמים.

Screenshot 2022-06-07 232601

סהר נגר

סהר נגר, מומחה לשכנוע, השפעה, ומכירות. אשף תקשורת ומתמחה בלשכנע כל אחד לעשות כל דבר ולהיות הכי מרוצה שאפשר. מוביל עסקים להגדלה משמעותית במחזור המכירות, הורדת זמני שיחה והגדלת רווחים.

GRS-1024x1024

מעיין כהן

מרצה מומחה מטעם חברת Impruve המכונה גם כ"יורש הקופירייטינג בישראל", הספיק לעבוד עם כמה מהחברות המצליחות בארץ בדיגיטל, יועץ ונותן שירותי קופירייטינג ואסטרטגיות שיווקיות לעסקים.

WhatsApp-Image-2021-11-09-at-21.55.24-e1637089841677-768x1024

עידו בלומשטיין

עידו בלומשטיין, בן 16 ומכור קשות לאינסטגרם (בקטע חיובי), בעלים של סוכנות המדיה Prima לניהול רשתות חברתיות ומומחה בבניית צבא עוקבים חזק ונאמן והפיכת הצבא לנכס שמכניס כסף לעסק על בסיס קבוע.

liran-300x300

לירן אלידומי

לירן אלידומי, בעל סוכנות SEO, הקמת חנויות ויצירת נכסים. פיצח את האלגוריתם של הקידום האורגני, ומומחה ליצירת כסף מאתרים. היום מרצה לקידום אורגני ולהקמת חנויות אינטרנטיות בחברת אימפרוב בע"מ.

מה המנוי שלכם כולל?

גישה לכל החיים לכל תכני הקורס

כל השיעורים הוקלטו וזמינים לצפייה חוזרת כמה פעמים שאתם רק צריכים ללא הגבלה של זמן.

כניסה לקהילת בוגרי התכנית

אחד הדברים החשובים בהתקדמות מקצועית היא תמיכה וליווי מקצועי. לשם כך, פתחנו קהילה שמורכבת מבוגרי התכנית.

הגישה היא פשוטה: שיעורים פרקטים

רוב הקורס מורכב משיעורים פרקטים לתרגול עבודה מעשית ללקוחות. תלמדו לייצר פרויקטים מאפס.

קייס סטאדי פרקטי ודוגמאות בשטח

צפו בשיעורים מלאים ופרקטים של המרצים שלכם בהם הם מראים לכם צעד אחר צעד את כל תהליך החשיבה ותהליך העבודה שלהם מול הלקוחות שלהם.

וידאו זה התוכן הכי איכותי ברשת

וידאו יוצר חיבור, אהדה ומניע את הקהל לבצע פעולות. תקדם את העסק שלך/ תבצע עבודות פרילנס – בכל מקרה כמעט כל בעלי העסקים היום חייבים וידאו לקידום העסק.

התמחויות שיהפכו אתכם למבוקשים

על מנת לעזור לכם להפוך לאטרקטיבים עבור מעסיקים, כללנו בקורס התמחויות בתוכנות מתקדמות המשומשות בתעשיה.

ובמקרה הכי גרוע? צאו בלחיצת כפתור - מתי שרק בא לכם!

הצטרפו עכשיו רק ב ₪197 לחודש ותקבלו גישה מיידית לחבילת החלומות המלאה + לקהילה!

גם אתם יכולים לקבל לידיים את המפתח לכספת המזומנים של עולם העסקים - התכניות המבוקשות ביותר שילמדו אתכם את המקצועות הרותחים ביותר ויראו לכם איך להשתמש בשיטת ה"CopyPaste" להקמת עסק רווחי מהבית.

המבצע לזמן מוגבל, מהרו! מקומות אחרונים במחזור הנוכחי!

מלאו את הפרטים כאן בטופס, שגרו עם הכפתור הכתום והתחילו את המסע שלכם להטמעת היכולות המבוקשות ביותר בעולם שיגרמו לכל אחד להסתכל עליכם בקנאה ובהערצה:

0

תלמידים מרוצים בחרו להצטרף אלינו וללמוד מאיתנו

המדלגים
4.8
מופעל באמצעות Facebook
אבי עברי
אבי עברי
2021-03-21T17:28:26+0000
לקחתי את הקורס לגוגל ממומן. ללא ספק קורס אטרקטיבי שמלמד המון. הבעיה היחידה זה שאין תמיכה לתכנים. וזאת בעיה משמעותית.
Yaniv Valotker
Yaniv Valotker
2021-03-07T17:26:11+0000
לקחתי קורס בניהול קמפיינים בגוגל אדס - קורס מועבר בצורה הטובה ביותר שנתקלתי עד היום, קצר ולעניין בלי חפירות. מאוד מומלץ... 🙂קראו עוד
Yeshaya Brusilovsky
Yeshaya Brusilovsky
2021-03-04T09:19:31+0000
קורס מיקצועי וברור ממש. עזר לי מאד להבין איך לבנות נכון קומפיינים בגוגל אדס ולנהל אותם.
Avi Levi
Avi Levi
2021-03-03T17:04:52+0000
הקורס מצוין האמת בתוך יומיים כבר הקמתי קמפיין בגוגל שעוד קיים ופעיל הסבר פשוט יעיל וממוקד 🥰
Nirman Daniel
Nirman Daniel
2021-03-03T15:18:15+0000
קורס חד ולעניין!💎טיפים מעולים והסבר על כל פרמטר בצורה טובה ועניינית ללא ספק יצאתי עם ידע רב מהקורס בעולם ה-PPC ... ממליץ בחום 👌קראו עוד
פרננדה אברהמוב
פרננדה אברהמוב
2021-02-25T20:13:21+0000
זה הקורס השני שאני רוכשת על פרסום בגוגל. הראשון גם היה טוב והחלטתי לקחת עוד קורס בגלל המחיר. הקורס הזה מדוייק, הבחור... מבין עניין ויודע להסביר. הוא נותן טיפים מעולים איך להצליח שאחרים לא נותנים. אחלה דיל!! יצאתי עם הרגשה של רכישה משתלמת!!קראו עוד
Liad Cohen
Liad Cohen
2021-02-03T21:23:19+0000
קורס מקצועי, מרתק ומעניין, נהניתי מאוד.
איציק פלג
איציק פלג
2021-02-02T12:48:12+0000
קורס ppc מועבר בצורה נפלאה מובנת ויעילה
Tamer O Sbeat
Tamer O Sbeat
2021-02-02T09:48:21+0000
למרות שיש לי רקע בשיווק אבל בקורס השיווק של המדלגים למדתי הרבה טריקים שחסכו לי הרבה כסף בפרסום בגוגל ..בנוסף לזה המרצה... מעביר את הקורס בצורה מאוד ברורה ויעילהקראו עוד
Bnayahu Arazi
Bnayahu Arazi
2020-12-18T01:13:23+0000
קורסים ברמה הגבוהה ביותר, בנויים לפי שלבים ושיטת לימוד שעושה חשק להמשיך משיעור לשיעור.היכולת של המדלגים לפשט נושאים... שעל פניו נשמעים או נראים מורכבים, היא נדירה.הפרקטיות, העומק והיכולת ממש ללמוד תחום שלם (בדגש על השלם) מאפס היא מופלאה.אם אתם מתלבטים, אז עצרו הכל, תשאלו את עצמכם למה להפסיד כסף, זמן, אנרגיה ועצבים במקום אחר, שיש לכם את האפשרות לחסוך בכל התחומים הללו ועדיין לקבל את החומרים האכותיים ביותר שיתנו לכם את הידע ברמה הגבוהה ביותר.שווה כל שקל שתשקיעו בעצמכם.טוסו להרשם!אתם עדיין קוראים את ההמלצה?קראו עוד
רינהס ספ
רינהס ספ
2020-12-17T18:44:05+0000
לומדת בקורס networking ו cyber אני בפרק הראשון אבל כבר הצלחתי להסתייע במה שלמדתי כשדובר איתי על אופציה להרחיב את... התפקיד. מעניין מועיל במחיר הוגן . רק שאני אסיים אינשאללה.קראו עוד
Jessica Vic Marzin
Jessica Vic Marzin
2020-12-17T15:24:30+0000
במשך כמה זמן חיפשתי קורס שילמד בצורה טובה, מעניינת ומובנת, שמחה שמצאתי את הקורס במדלגים- הקורס מקיף בצורה עניינית ונוחה... למשתמש.ממליצה בחום, קורס טוב ותורם.קראו עוד
מוחמד נאסר שהאב
מוחמד נאסר שהאב
2020-12-17T11:57:13+0000
שלום , תמיד חיפשתי קורסים ללמוד קצרים ו שווים ב מחירים גם , ו שיהיה נוח ללמוד בלי לחצים , עד שמצאתי מדגלים , הרגשתי ש... הצילו אותי ו נתנו לי חיים מחדש , ממליץ ב חום ... ו תודה על הכלקראו עוד
Adir Bownitov
Adir Bownitov
2020-12-17T11:40:22+0000
אני מגיע בלי רקע בכלל בתחום הסייבר או המחשבים. הקורס בנוי בצורה איכותי ומאפשר למידה גם בלי רקע בתחום. התכנים מועברים... ע"י מצגות באופן מקצועי ומובן, לאורך הקורס מספר רב של תרגולים אשר עוזרים להטמיע את החומר. בנוסף לכל זה קיימת קבוצת תמיכה בוואטספ אפ אשר נותנת מענה מהיר לכל בעיה, בין אם תכנית או מקצועית. אם יש לכם התלבטות מקווה שעזרתי לכם להחליט!קראו עוד
Noy Cohen
Noy Cohen
2020-12-17T11:40:04+0000
קורס שווה בטירוף, דבר ראשון המחיר ככ זול יחסית לכמות החומר שמלמדים שם, יש למי לפנות במידה ומשהו לא מובן בזמינות מאוד... גבוהה! בנוסף לזה עם הידע שהקורס מקנה ניתן להוציא תעודות אזרחיות ויש התחייבות לעבודה.💕קראו עוד
Shilat Sade
Shilat Sade
2020-12-17T10:17:57+0000
הגעתי לקורס בלי רקע או ידע כלשהו בתחום, הופתעתי לדעת שהחומר לא קשה, הוא מונגש בצורה מובנת, פשוטה עם דוגמאות להמחשה,... ומעבר לכך כיף לדעת שיש את מי לשאול ויש למי לפנות תמיד כשמשהו לא מובן. בנוגע לעלות , "הסכמתי" להתנסות בתחום מלכתחילה כי המחיר באמת היה נראה שווה את זה! אלופים!קראו עוד
Alexander Nizaev
Alexander Nizaev
2020-12-17T09:15:49+0000
תקופה ארוכה חיפשתי קורס מתאים עבורי ומקום ללמוד בו.כל הקורסים היו יקרים מאוד ומקומות הלימוד היו או רחוקים, או עם... ביקורות לא כל כך טובות.ואז שמעתי על המדלגים.שמעתי ש קורסים שלהם מקיפים, לא יקרים ותמיד יש תמיכה מצדם. החלטתי לבדוק את הנושא ולהפתעתי מצאתי כי אכן הקורסים מאוד זולים.עקב זולות הקורסים, היה בי חשש כי הם יכולים להיות קצרים מאוד ולא יעילים, אך בחרתי לרכושם. ולא התחרטתי לרגע!הקורסים הזולים הינם מקיפים, מתחדשים לפי הצורך, הקורס שרכשתי בשנת 2020 הוכן בשנת 2020!כל המידע עדכני ומוגש בצורה ברורה מאוד. בנוסף יש קבוצת ווצאפ עם מענה בכל זמן ביממה ובכל ימות השבוע לכל שאלה, עזרה או נושא לא מובן.אני ניהנה מהקורסים שרכשתי (קורס ניהול רשתות וסייבר וקורס פיתוח אפליקציות). כאשר אני אסיים אותם אני מתכוון לרכוש עוד קורס כלשהו. מחירם זול מספיק בכדי להמשיך לרכושם גם אם זה סתם לידע הכללי!ממליץ בחום. יישר כוח, המדלגים!קראו עוד
Michal Trafikant
Michal Trafikant
2020-12-16T12:56:29+0000
שלום למדלגים, בתור מאותגרת טכנולוגית נוראית ניגשתי בהיסוס לקורס כי הייתי בטוחה שאני לא אבין כלום ואפרוש אחרי השיעור... הראשון, אבל כבר עברתי כברת דרך, ו-וואלה הכל מוסבר בצורה כל כך פשוטה, מובנת, מלא תרגילים, דוגמאות, קבוצת ווצאפ פעילה ועוזרת, ובמחיר שפוי...סחטיין עליכם.קראו עוד
Rami Israeli
Rami Israeli
2019-06-23T14:20:46+0000
היי. הסילבוס לא מתאים לקורס בפועל. בנוסף חסרים נושאים המתוארים באתר. חבל...
Alexey Ben
Alexey Ben
2019-06-09T15:06:31+0000
כרגע באמצע הקורס.היה לי רקע מאד כללי, מרגיש שהידע שלי כבר עלה בכמה רמות, הרבה דברים מוסברים בצורה טובה וכיף לראות... תוצאות בפועל כאשר עושה תרגילים.לא יודע אם אפשר יהיה להכנס עם זה להייטק,אבל בסיס מעולה זה יהווה בטוח.קראו עוד
הביקורות הבאות

אבל... לא כל אחד יכול להצטרף למנוי החודשי הזה. למי לא מתאים המנוי:

במילים פשוטות: המנוי הזה הוא מצרך נדיר. הוא התחנה הסופית לכל מי שחולם לעשות כסף ולגרום לכל הסביבה להיות בשוק ולהסתכל בהערצה ובקנאה על דרך העבודה שלו, המקום שממנו אתם עובדים וכמות הכסף שנכנסת שמנפחת את הבנק בסוף כל חודש. התלמידים במנוי מקבלים גישה ישירה לכל הידע שעוזר לנו להקים פעם אחר פעם עסקים רווחיים מהבית בתוך שבועות בודדים, בנוסף לידע המטורף, הפרקטי והסודי, יש לכם גישה אקסקלוסיבית למוח של האנשים המובילים בתחום שחיים ונושמים את העולם הזה על בסיס יום יומי כי רק ככה תוכלו להטמיע את הידע הרלוונטי ביותר בשביל להקים מכונת משומנת שעובדת בשבילכם.

זו בדיוק הסיבה שבניגוד לקורסים או תכניות האחרות הקיימות (למרות לא קיים מנוי כזה שמלמד את הדברים האלו ובטח שלא ברמה הזו) – אי אפשר להירשם. או תנו לי לדייק את עצמי – לא כל אחד יכול.

ההבדל העיקרי בין המנוי הזה ל"נטפליקס" מעבר לעובדה שהמנוי נועד לבעלי עסקים ונוצר על ידי בעלי עסקים – במנוי הזה, מי שמתכנן להירשם ולשכוח ולא להיכנס יותר, עדיף שיוותר מראש ולא יצטרף. אבל אם הגעתם עד לכאן אני בטוח שמשמעת, רצון ורעב להצליח – יש לכם בדם.

שאלות נפוצות

אם אתם כאן סימן שהרצון להקים עסק ולעצב את העתיד שלכם קיים אצלכם בראש כבר תקופה… ואם אתם כבר תקופה מבינים שאתם רוצים להגיע לפריצה ועד עכשיו אין לכם את היכולת הכלכלית להשקיע בעצמכם ובעסק שלכם סימן שעד היום עשיתם משהו לא כמו שצריך.

סימן שעד היום לא היה לכם את הידע שצריך בשביל להקים עסק, לא היה לכם את המיומנויות, את הכלים, הטכניקות, והמקצועות שהייתם צריכים.

כי מאז שהחלטתם שהרצון לעשות כסף מספיק בוער בכם – היו עשרות אנשים שהתעשרו מהמקצועות והמיומנויות והכלים שאתם הולכים ללמוד החל מהיום.

התכנית הזו היא כל מה שחיפשתם. היא הכרטיס החד כיווני להצלחה ולפריצה שלכם. ולכן ההמלצה הכי טובה שאפשר לתת לכם זה להשאיר את הפרטים, לחכות שמנהל הצלחת התלמידים שלנו יחזור אליכם ויעזור לכם להבין צעד אחר צעד מה אתם צריכים לעשות בשביל להפוך את החלום שלכם ליום יום שלכם.

השיעורים שלנו מותאמים לחסרי ניסיון וניתן לצפות בהם שוב ושוב עד שמצליחים להבין את החומר. בנוסף, יש תרגולים בקורס לחיזוק ההבנה של החומר. 

לא! הגישה לתכנים היא לכל החיים, אין הגבלה ואין צורך בתשלום נוסף.

כל התכנים המוקלטים בשפה העברית.

לא. אין שום צורך בלדעת אנגלית. כן אנגלית בסיסית יכולה לעזור אבל לא משמעותי ולא חובה בכלל.

יש צורך במחשב עם גישה לאינטרנט ומחשב ממוצע. יש צורך בלהתקין ולרכוש מנוי לתוכנות המוצגות בתוכנית (עלות מנוי כ185 ש"ח לחודש לכל התוכנות)

המנוי הוא בדומה ל"נטפליקס" דיגיטלי, אתם יכולים ללמוד אותו מכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט. לאחר ההרשמה תקבלו פרטי התחברות למערכת המיוחדת ותוכלו לראות את רשימת הקורסים והתכנים הפתוחים לכם, את הצ'אט של הקהילה ועוד…

רצינו לשמור את זה בהשקעה המינימאלית ביותר – למרות שאת הערך שאנחנו נותנים פה בכיף מכרנו גם במאות אלפי שקלים!

ובדיוק מהסיבה הזו החלטנו להוריד את המחיר למנוי חודשי של פחות מ 200 שקל לחודש (כנראה שעל הטלוויזיה שלכם אתם משלמים יותר…)

הצטרפו עכשיו ותקבלו גישה מיידית לחבילת החלומות המלאה!

גם אתם יכולים לקבל לידיים את המפתח לכספת המזומנים של עולם העסקים - התכניות המבוקשות ביותר שילמדו אתכם את המקצועות הרותחים ביותר ויראו לכם איך להשתמש בשיטת ה"CopyPaste" להקמת עסק רווחי מהבית.

המבצע לזמן מוגבל, מהרו! מקומות אחרונים במחזור הנוכחי!

מלאו את הפרטים כאן בטופס, שגרו עם הכפתור הכתום והתחילו את המסע שלכם להטמעת היכולות המבוקשות ביותר בעולם שיגרמו לכל אחד להסתכל עליכם בקנאה ובהערצה:

המדלגים - לימודי הייטק מהבית